Ostatni dzień na zgłoszenia do raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”

dodano: 
13.01.2020
komentarzy: 
0

Jeszcze dziś, 13 stycznia 2020 roku, do końca dnia trwa nabór zgłoszeń do 18. edycji raportu „Odpowiedzialny biznes. Dobre praktyki”, tworzonego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Raport ten stanowi przegląd całorocznych działań firm w obszarze CSR-u, a zawarte w nim przykłady tworzą mapę pozytywnego oddziaływania biznesu i są zbiorem inspiracji dla organizacji, które również chcą wprowadzać rozwiązania CSR.

Firmy mogą zgłaszać realizowane w 2019 roku działania przez formularz: odpowiedzialnybiznes.pl/raport2019. Do raportu można zgłaszać zarówno praktyki nowe – czyli te niepublikowane dotąd w żadnej z poprzednich edycji raportu, a zrealizowane w 2019 roku – jak i długoletnie – opisane przynajmniej raz w dotychczasowych raportach FOB i kontynuowane w 2019 roku. Każda firma ma możliwość zgłoszenia maksymalnie dziesięciu nowych praktyk; praktyki długoletnie nie są limitowane.

Premiera publikacji odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku podczas 8. Targów CSR.

Projekty CSR oraz inicjatywy ujęte w raporcie zostaną (podobnie jak w poprzednich edycjach) pogrupowane według siedmiu obszarów zgodnych z normą ISO 26000: ład organizacyjny, praktyki z zakresu pracy, prawa człowieka, środowisko, uczciwe praktyki operacyjne, zagadnienia konsumenckie, zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin