.

 

Ostatni moment na zgłoszenia do Złotych Spinaczy 2019!

dodano: 
04.09.2019
komentarzy: 
0

Jeszcze tylko do 5 września 2019 roku do godziny 16:00 przyjmowane są zgłoszenia do XVII edycji konkursu Złote Spinacze! Celem konkursu, którego organizatorem jest Związek Firm Public Relations, jest zwiększanie profesjonalizmu oraz podnoszenie standardów w branży public relations przez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce. Złote Spinacze mają też za zadanie edukować środowisko biznesowe na temat znaczenia PR-u dla funkcjonowania firm.

Czytaj też: Po co się zgłaszać do Złotych Spinaczy?

Projekty można przesyłać w ramach 34 kategorii (18 głównych, 13 sektorowych, 3 specjalnych). Podobnie jak w ostatnich latach, kampanie będą nagradzane statuetkami w trzech kolorach (złotym, srebrnym i brązowym), a także nagrodami specjalnymi – w tym Nagrodą Publiczności.

Najlepszy uczestnik konkursu otrzyma Tytanowego Spinacza, który zostanie przyznany na podstawie wewnętrznego rankingu stworzonego według punktacji zamieszczonej w regulaminie. O tym, kto otrzyma Nagrodę Publiczności, zadecyduje z kolei głosowanie za pośrednictwem specjalnej platformy.

Zgłoszeń można dokonać na stronie.

PRoto.pl jest partnerem konkursu. (mb)

Źródło:

Zdjęcie główne: fot. Michał Gmitruk
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin