Ostatni moment na zgłoszenia do Złotych Spinaczy!

dodano: 
07.09.2021
komentarzy: 
0

Jeszcze do 9 września 2021 roku trwają zgłoszenia do XIX edycji Złotych Spinaczy. Tego dnia mija ostateczny czas na przesłanie projektów. W konkursie udział mogą wziąć kampanie i projekty zrealizowane na obszarze Polski przez agencje PR, firmy i korporacje, osoby prawne, instytucje państwowe i samorządowe, szkoły, uczelnie, NGO, a także samodzielnych specjalistów.

Konkurs Złote Spinacze organizowany przez Związek Firm Public Relations nagradza projekty public relations cechujące się największą kreatywnością, skutecznością i rzetelnością. Jego celem jest promocja najwyższych standardów w branży PR oraz edukacja środowiska biznesowego na temat znaczenia public relations w działaniach firm i instytucji.

W tegorocznej edycji konkursu projekty można zgłaszać do 35 kategorii, w tym trzech specjalnych: Kreatywność, Efektywność oraz Research&Insight (której partnerem jest IMM). Każdy projekt musi zostać zgłoszony przynajmniej do jednej kategorii głównej. Nową kategorią jest Employee experience i komunikacja wewnętrzna. O tym zagadnieniu rozmawiamy z Martą Pokutycką-Mądralą.

Czytaj więcej: W budowaniu doświadczeń pracowników kluczowy jest dialog

Obradom jury w 2021 roku przewodniczy Marcin Sienkowski, Head of Marketing w OLX.

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni podczas gali 3 grudnia 2021 roku. Harmonogram i regulamin konkursu można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym konkursu.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin