Ponad 230 płatnych praktyk do wygrania w 18. edycji Grasz o staż

dodano: 
22.03.2013
komentarzy: 
0

8 kwietnia upływa termin nadsyłania rozwiązań w konkursie „Grasz o staż”. Stawką w grze są wakacyjne staże w renomowanych organizacjach oraz nagrody dodatkowe: studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia. Aby zaaplikować, wystarczy wejść na stronę i rozwiązać od jednego do trzech wybranych przez siebie zadań.

Studenci i absolwenci ciekawi zasad uczestnictwa w konkursie mogą zapoznać się z „Przewodnikiem po 18. edycji konkursu”. Publikacja zawiera między innymi profile wszystkich firm i organizacji, które ufundują praktyki i nagrody w tym roku, wskazówki „jak grać” oraz skróty zadań konkursowych. Ponadto, zainteresowani udziałem mogą uzyskać więcej informacji od organizatorów „Grasz o staż”, którzy są obecni na targach pracy w całej Polsce.

„Wszystkim stażystom gwarantujemy wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2200 zł brutto za miesiąc stażu w firmie i 1200 zł netto w organizacji pozarządowej” – mówi Anna Łukawska, koordynator konkursu „Grasz o staż” w PwC. „Ponadto, zadbaliśmy o merytoryczny przebieg wszystkich konkursowych praktyk. Szczegółowe opisy zadań stażysty każda organizacja umieściła na stronie konkursu” – dodaje.

W 18. edycji „Grasz o staż” uczestnicy mogą wygrać staże na terenie całej Polski, między innymi
w dziedzinach: IT (m.in. Orange Polska, PKO Bank Polski, T-mobile, WP.PL), energetyki (m.in. Grupa ENERGA, PGNiG TERMIKA), inżynierii (m.in. GE Engineering Design Center, ORLEN GAZ), finansów (m.in. Jeronimo Martins Polska, PwC), marketingu (m.in. BLACK/FRUGO, Microsoft), HR (m.in. Europejski Fundusz Leasingowy, Zakłady Farmaceutyczne Polpharma) czy prawa (m.in. DLA Piper). Studenci i absolwenci zainteresowani zdobyciem doświadczeń w domach mediowych czy agencjach reklamowych będą mieli szansę zagrać o praktyki m.in. w DDB Warszawa, Domu Mediowym Starcom i Universal McCann.

Najwięcej praktykantów zaproszą do siebie Lidl Polska, OBI, Poczta Polska S.A. i Microsoft. W tym roku stażystów przyjmą także Kancelaria Prezydenta RP oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, które jednocześnie po raz kolejny objęło patronat honorowy nad konkursem.

Poza możliwością zdobycia niejednokrotnie pierwszego doświadczenia zawodowego, „Grasz o staż” to szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Organizatorzy dołożyli starań, aby również w tym roku oferta była szeroka. Zagrać można między innymi o tygodniowy intensywny program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii, studia podyplomowe, szkolenia biznesowe, kursy językowe, prenumeraty czasopism oraz nagrody książkowe.

Do udziału w „Grasz o staż” zapraszamy studentów trzeciego, czwartego, piątego  roku studiów jednolitych, studentów trzeciego i czwartego roku studiów I stopnia, studentów studiów II stopnia, a także absolwentów uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 30. roku życia.

Bieżące informacje, a także szczegółowa lista oferowanych praktyk, nagród dodatkowych oraz zadań dostępna jest na stronie internetowej oraz na Facebooku.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin