PR Congress w Kijowie z polskimi prelegentami

dodano: 
09.10.2006
komentarzy: 
0

5 października zakończył się European PR Congress w Kijowie. Była to pierwsza tego typu inicjatywa na Ukrainie, na którą przyjechało ponad 300 PR-owców z Ukrainy oraz innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Hasłem przewodnim tegorocznego kongresu był: „PR strategiczny: od wizerunku firmy do reputacji kraju”.
 
Sesję plenarną Kongresu rozpoczął Alexander Gafin, członek zarządu i wiceprezydent Alfa Banku, który mówił m.in. o roli transparentności w biznesie i komunikacji. Jego wykład uzupełniała prezentacja prof. Dennisa L. Wilcoxa, który mówił o roli specjalisty ds. PR w firmie. Paweł Trochimiuk przybliżył ukraińskim specjalistom rolę właściciela i top managera w kreowaniu wizerunku firmy.
 
Duże zainteresowanie wzbudziły natomiast warsztaty poświęcone zasadom współpracy z mediami, w których uczestniczył dr Dariusz Tworzydło oraz kilku ukraińskich dziennikarzy i PR-owców.
 
Podczas Kongresu przyznano także – po pierwszy raz na Ukrainie – nagrody dla najlepszych kampanii public relations – Pravda Avards. W kategorii najbardziej kreatywnej kampanii pierwsze miejsce zdobyła agencja PRP Ukraine za akcję „Children Safty Online”. Ta sama agencja otrzymała pierwsze miejsce w kategorii najbardziej efektywnej kampanii za działania na rzecz firmy Goodyear pod hasłem „Safety on road”. Wśród nagrodzonych agencji znalazły się także: Key Communications, Creon Creative oraz SPN Ogilvy Public Relations.
 
Europejski Kongres PR 2006 zorganizowany został z inicjatywy Ukraińskiego Stowarzyszenia Public Relations we współpracy z organizacjami międzynarodowymi ICCO i CIPR. Projekt ten ma na celu nawiązanie i rozwój kontaktów pomiędzy ekspertami public relations z różnych krajów Europy, wymianę poglądów i wiedzy jak również poprawianie warunków rozwoju całej branży PR. Impreza ma być przeprowadzana raz do roku.
 
Więcej informacji o Kongresie na stronie (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin