PR dobrych praktyk: jak komunikować działania społecznie odpowiedzialne

dodano: 
20.01.2012
komentarzy: 
0

PSPR zaprasza 26 stycznia o 17:00 w Warszawie na spotkanie poświęcone budowaniu wizerunku inicjatyw społecznych pt. „PR dobrych praktyk: jak komunikować działania społecznie odpowiedzialne”. Prelekcje i dyskusje będą dotyczyć aktualnych praktyk CSR na polskim rynku, budowania pomostów między NGO a biznesem, a także dobrych praktyk komunikacyjnych inicjatyw społecznych.

Wśród gości m.in.: Mirella Panek - Owsiańska z Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Zbigniew Lazar i Michał Bonarowski z PSPR, Jakub Śpiewak z Fundacji Kidprotect.pl. Wydarzenie odbędzie się w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami przy ul. Karowej 31 w Warszawie. Wstęp wolny, po wysłaniu potwierdzenia.

PSPR obchodził wczoraj 18 urodziny. Na 19 stycznia 1994 roku datowany jest pierwszy statut Stowarzyszenia. Pierwszym prezesem PSPR była Alma Kadragic, która jednocześnie zapoczątkowała samoregulację branży PR w Polsce. „Nie czuję się Matką Chrzestną polskiego PR. Bez Polaków chcących kreować PR nic by z tego nie było. Ja byłam takim trochę «katalyst« PR w Polsce. Od początku chciałam założyć organizację branżową na wzór amerykańskich” – wspomina Kadragic na stronie PSPR.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin