PR-ranki online już 25 listopada!

dodano: 
18.11.2020
komentarzy: 
0

Zbliża się kolejne spotkanie z cyklu PR-ranki, organizowane przez agencję Procontent Communication. Tym razem wydarzenie odbędzie się w wersji online.

PR-ranki to spotkania o charakterze edukacyjnym, które odbywają się od 2016 roku. Wydarzenie skierowane jest do menedżerów i specjalistów zajmujących się komunikacją, PR-em i zarządzaniem marką, a także właścicieli firm poszukujących nowych sposobów budowania relacji z pracownikami i ich otoczeniem.

Podczas najbliższego spotkania poruszone zostaną tematy związane z przenoszeniem działań do internetu ze względu na pandemię koronawirusa. „Pandemia COVID-19 wymusza stosowanie alternatywnych działań komunikacyjnych. Myślimy o tej sytuacji, nie jak o ograniczeniu, lecz jako okazji do rozwoju. Przestrzeń internetowa daje ogrom możliwości promocyjnych i komunikacyjnych, jednak trzeba ją najpierw dobrze poznać. Podczas PR-ranków omówimy kilka case studies, które pokazują, jak przystosować się do nowej sytuacji i efektywnie prowadzić aktywne działania online” – mówi Katarzyna Mąkólska, Manager w Procontent Communication.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Tomasz Szwarc z Fresenius Kabi, który opowie o dotarciu do personelu medycznego i pacjentów w dobie COVID-19 i post-COVID, Magdalena Koszalińska z TVN Fabuła i TVN Discovery Talents , która przybliży temat kina w 2020 roku, i Adrian Kostrzębski z ESL Gaming Polska, który zdradzi sekrety komunikacji kryzysowej podczas Intel Extreme Masters Katowice 2020. Podczas wydarzenia Monika Owczarek, konsultantka Procontent, razem z Pauliną Kacprzak z Zentivy opowiedzą także o tym, jak efektywnie dotrzeć do odbiorców z gąszczu webinariów, a Katarzyna Mąkólska z Procontent wspólnie z Michałem Dobrołowiczem, dziennikarzem RMF FM, wyjaśnią, czy możliwa jest zamiana każdego działania na wersję online.

Spotkanie PR-ranki online odbędzie się 25 listopada 2020 roku o godzinie 9:30. Wydarzenie jest bezpłatne, jednak należy się na nie zarejestrować. Organizator przekazuje, że co dziesiąta zarejestrowana osoba otrzyma w prezencie kubek termiczny. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin