.

 

PRaktykuj za granicą - zbliża się koniec przyjmowania zgłoszeń

dodano: 
27.03.2008
komentarzy: 
0

Już tylko do 4 kwietnia można nadsyłać zgłoszenia do V edycji konkursu public relations „PRaktykuj za granicą”. Do udziału w projekcie Instytut Monitorowania Mediów zaprasza wszystkich studentów interesujących się PR-em i komunikacją. Nagrodami dla twórców najlepszych strategii komunikacyjnych dla Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” są płatne staże w Londynie oraz Brukseli w agencjach PR: Fleishman Hillard, Hill&Knowlton, Weber Shandwick.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu projektu strategii komunikacyjnej dla Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” dla jednego z trzech tematów związanych z działalnością Fundacji:

- temat I: Strategia 1% na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” pod kątem pozyskania jak największej liczby darczyńców oraz utrwalenia wizerunku Fundacji jako znaczącej Organizacji Pożytku Publicznego.

- temat II: Przygotowanie koncepcji przekształcenia Ogólnopolskiego Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w imprezę o charakterze międzynarodowym.

- temat III: Strategia komunikacji społecznej zachęcającej ludzi w każdym wieku do zaangażowania się w działalność wolontariacką na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Przeloty do miejsc odbywania staży ufundowały linie lotnicze Centralwings. Dla laureatów przewidziano także roczne prenumeraty magazynu Brief. Nadesłane prace oceni jury i wyłoni osoby, które przejdą do drugiego etapu. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są przez stronę: www.grasz.pl
Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.instytut.com.pl/konkurs08
PRoto objęło konkurs patronatem medialnym.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin