.

 

Radio Złote Przeboje z nowym logo

dodano: 
02.11.2022
komentarzy: 
0

Pod koniec października 2022 roku Radio Złote Przeboje zaprezentowało nowe logo. Poprzedni logotyp stacja używała 25 lat.

Jak czytamy, „nowa identyfikacja wizualna podkreśla dzisiejszy charakter Radia Złote Przeboje, które jest nowoczesną rozgłośnią grającą energetyczną, sprawdzoną muzykę na każdą porę dnia”. Fioletowo-czerwone barwy w abstrakcyjny sposób mają nawiązywać do procesu docierania muzyki do odbiorcy.

„Czujemy duży sentyment do naszego dotychczasowego znaku, w końcu był z nami ćwierć wieku. Jednak nie oddaje on już charakteru dzisiejszego Radia Złote Przeboje, czyli nowoczesnej stacji, osadzonej we współczesnym świecie, która gra sprawdzone hity” – mówi Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory. „Stawiamy na rozwój nie tylko w radiowym eterze, ale także w świecie cyfrowym, rozbudowując ofertę podcastową i serwis zloteprzeboje.pl oraz rozwijając zaangażowaną społeczność wokół naszych kanałów w mediach społecznościowych” – dodaje.

Od 7 listopada 2022 roku nowa identyfikacja wizualna będzie prezentowana w ogólnopolskiej kampanii wizerunkowej prowadzonej w internecie (m.in. w mediach społecznościowych) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Hasłem kampanii będzie „Dobre na wszystko”.

Za stworzenie nowego logo oraz przygotowanie kampanii wizerunkowej odpowiada gdańskie studio TOFU. (bs)

Poprzednie logo

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin