Rozpoczęły się 8. Targi CSR online!

dodano: 
05.10.2020
komentarzy: 
0

Od 5 do 9 października 2020 roku potrwa ósma edycja Targów CSR – wydarzenia poświęconego odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi. Tym razem wydarzenie odbędzie się w wersji online. Jak informują organizatorzy, mimo zmienionej formuły zachowane zostały kluczowe elementy inicjatywy, takie jak część wystawowa, networkingowa oraz konferencyjna. Hasłem przewodnim 8. Targów CSR jest: „Środowisko! biznesowe i naturalne”.

„Nowa formuła tegorocznych Targów CSR jest rozwiązaniem odpowiadającym wyzwaniom dzisiejszej rzeczywistości” – mówi Marzena Strzelczak, prezeska i dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu. „Przenosząc je do przestrzeni wirtualnej, staraliśmy się uwzględnić wszystkie zalety stacjonarnego wydarzenia. Dzięki różnorodności wystawców w przestrzeni online, prezentowanych dobrych praktyk i rozwiązań, wydarzenie pozostaje nadal  największą w Polsce tego typu platformą wymiany CSR-owych idei, usług i produktów. Zaproponowaliśmy również unikalny sposób networkingu z możliwością wyboru tematów i rozmówców oraz bogaty, pięciodniowy program części konferencyjnej. Zapraszamy do aktywnego udziału i wykorzystania czasu w ramach 8. Targów CSR online – dodaje.

Tegoroczna część konferencyjna ma na celu m.in. przypomnienie zależności między biznesem i jego otoczeniem oraz odpowiedzialności środowiska biznesowego za środowisko naturalne. Transmisje spotkań będzie można śledzić na stronie wydarzenia, profilu na Facebooku i kanale YouTube. Szczegółowy program części konferencyjnej znajduje się tutaj.

Podczas części wystawowej przedstawi się 57 wystawców, którzy zaprezentują działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Będzie można z nimi porozmawiać przez funkcję czatu na platformie WebEXPO.

W części networkingowej natomiast uczestnicy są zaproszeni do spotkań online na platformie REMO od poniedziałku do piątku, w godzinach 13:30 do 15, by porozmawiać o zagadnieniach z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju.

Główną platformą wiedzy na temat przebiegu spotkań jest strona 8. Targów CSR online. Organizatorem wydarzenia jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin