Rusza rejestracja na Targi Dobrych Praktyk CSR

dodano: 
18.08.2010
komentarzy: 
0

18 sierpnia rozpoczyna się proces rejestracji wystawców na Targi Dobrych Praktyk CSR organizowanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu 20 października 2010 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.  Do zaprezentowania się podczas Targów zaproszone są wszystkie firmy prowadzące działania z zakresu CSR. Znajdą się wśród nich inicjatywy pokazujące dbałość o pracowników i miejsce pracy, przejrzystość i etykę działań rynkowych, wspieranie rozwoju społeczeństwa i społeczności lokalnych, troskę o środowisko naturalne, jak też stosowanie zasad CSR w zarządzaniu oraz raportowanie społeczne.

Dla odwiedzających organizatorzy przewidzieli szereg wydarzeń towarzyszących:
- wykład gościa specjalnego
- ogłoszenie wyników badania na temat odpowiedzialnego łańcucha dostaw prowadzonego przez FOB we współpracy z Gemius
- seminaria tematyczne prowadzone przez ekspertów

W ramach Targów przewidziano również konkurs dla organizacji pozarządowych na najlepsze przykłady współpracy z partnerami biznesowymi. Pięć zwycięskich praktyk dostanie możliwość bezpłatnego ich zaprezentowania podczas Targów.

Na stronie internetowej www.targiCSR.pl znajduje się regulamin, terminarz oraz formularz zgłoszeniowy dla wystawców do wypełniania online oraz informacje dla odwiedzających i organizacji pozarządowych.

Celem organizowanych po raz trzeci Targów Dobrych Praktyk CSR jest upowszechnienie idei społecznej odpowiedzialności biznesu zarówno wśród przedstawicieli sektora biznesu, jak i wśród szerokiego grona interesariuszy: pracowników, konsumentów, dostawców, studentów, akademików, organizacji pozarządowych oraz społeczności lokalnych.

PRoto.pl jest patronem medialnym Targów. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin