.

Ruszają zapisy na III Kongres Różnorodności

dodano: 
05.10.2016
komentarzy: 
0

Platforma BE.NAVIGATOR oraz firma Henkel Polska zapraszają na III Kongres Różnorodności „Nowa Perspektywa Przywództwa”, który odbędzie się 9 listopada 2016 r. w OCH-Teatrze w Warszawie.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Joanna Malinowska-Parzydło – ekspertka w zakresie doradztwa strategicznego.

Kongres Różnorodności jest organizowany od 2014 roku i porusza tematy wyzwań związanych z zarządzaniem różnorodnością w miejscu pracy, inkluzją społeczną oraz zarządzaniem poprzez wartości. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy skupią się na roli lidera w organizacji.

Uczestnicy wydarzenia będą poszukiwali odpowiedzi na pytania dotyczące wpływu koncepcji zarządzania różnorodnością na kształtowanie postaw i ról liderów w organizacjach.

Podczas wydarzenia odbędzie się panel dyskusyjny pt. „Lider-motorniczy czy hamulcowy oczekiwanej zmiany”. Nowością w tegorocznej edycji jest przegląd najlepszych praktyk zarządzania różnorodnością „Praktycy o różnorodności”. Uczestnicy będą mogli zobaczyć prezentacje sześciu najbardziej angażujących polskich dobrych praktyk. Laureaci przeglądu zostaną wyłonieni przez jury w składzie: Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prof. Janina Filek z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Paweł Niziński, wydawca BE.NAVIGATOR.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na adres: aleksandra.nowak@b-better.pl 

(mw)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin