.

Ruszyło głosowanie internautów w konkursie Raporty Społeczne!

dodano: 
19.08.2019
komentarzy: 
0

Dziś, 19 sierpnia 2019 roku, rozpoczęło się głosowanie internautów w konkursie Raporty Społeczne, organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Deloitte. O tę nagrodę rywalizuje 45 organizacji.

W konkursie nagradzane są najlepiej sporządzone raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. W tej części każdy może ocenić, która organizacja najlepiej zaprezentowała swoje działania na rzecz społeczeństwa i środowiska.

W tegorocznej edycji konkursu internauci mogą wybierać spośród 45 publikacji, na które składa się m.in. 15 debiutów, 10 raportów zintegrowanych oraz 8 raportów instytucji pozabiznesowych (w tym 4 raporty administracji publicznej, 3 organizacji pozarządowych i 1 uczelni wyższej).

W głosowaniu internautów udział można wziąć przez formularz dostępny na stronie raportyspoleczne.pl. Internauci mają czas na wybranie najlepszych ich zdaniem publikacji do 16 września.

Głos oddaje się na trzy publikacje. W formularzu należy również wpisać swój adres e-mail oraz określić grupę interesariuszy, której jest się reprezentantem. Na koniec trzeba potwierdzić udział w głosowaniu przez kliknięcie linku przesłanego na podany adres e-mail. Dopiero wtedy głos zostanie zapisany w systemie.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w październiku 2019 roku podczas gali podsumowującej konkurs.

PRoto.pl jest patronem medialnym konkursu. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin