.

Ruszyły zgłoszenia na wydarzenie „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”

dodano: 
18.05.2023
komentarzy: 
0

Już 13 września 2023 roku odbędzie się druga edycja wydarzenia „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”. Właśnie rozpoczęły się zapisy na konferencję.

Wydarzenie, którego organizatorem jest Fundacja Pro NGO, skierowane jest do wszystkich, którzy chcą mieć realny wpływ na otaczającą ich rzeczywistość, spotkać inspirujących liderów i ekspertów, którzy tworzą pozytywne zmiany w swoich społecznościach oraz poznać branżowe trendy i wyzwania.

13 września w Krakowie spotkają się przedstawiciele różnych branż i sektorów, by poruszyć ważne społecznie tematy, nawiązywać relacje, wymieniać się doświadczeniami oraz dobrymi praktykami z zakresu CSR, ESG i zrównoważonego rozwoju.

Poza przestrzenią do rozmów i networkingu event będzie składał się z kilku specjalnych stref konferencyjnych: sala biznes, sala NGO oraz sala technologie i innowacje. W centralnej części, pomiędzy salami konferencyjnymi, znajdować się będzie przestrzeń targowa. Odwiedzający wystawców będą mogli zapoznać się z najlepszymi praktykami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie CSR i ESG.

Zapisy na wydarzenie są realizowane oddzielne dla każdej sali – uczestnik może zdecydować, z której strefy konferencyjnej skorzysta. Należy wybrać wyłącznie jedną salę.

„Przedstawicielom NGO lub samorządu rekomendujemy udział w panelach dyskusyjnych w sali NGO, gdzie poruszane będą zagadnienia dotyczące współpracy z biznesem i budowania wizerunku. Przedstawicieli firm i korporacji zapraszamy do udziały w spotkaniach w sali biznes, gdzie tematyka prelekcji dotyczyć będzie trendów, inspiracji, a także planowania przyszłorocznych działań z obszarów: CSR, HR i EB. Podczas wydarzenia poruszymy również temat ESG i raportowania niefinansowego. Jak nowe regulacje wpłyną na inne obszary w firmie oraz jaką rolę w tym procesie odegra pracownik – tego również dowiecie się, biorąc udział w wydarzeniu. Ostatnia sala została stworzona z myślą o sympatykach nowinek technologicznych. Sala technologie i innowacje  to przestrzeń dla przedstawicieli środowiska IT, nowych technologii, programistów oraz osób zainteresowanych tematyką sztucznej inteligencji” – zapowiadają organizatorzy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia można dokonać na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym konferencji.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin