.

 

SEC Newgate CEE i Best Communications ogłaszają strategiczne partnerstwo

dodano: 
11.07.2022
komentarzy: 
0

W lipcu 2022 roku SEC Newgate CEE i Best Communications ogłosiły strategiczne partnerstwo. Po 18 miesiącach współpracy z siecią czesko-brytyjska agencja zostaje jej wyłącznym partnerem w Czechach i na Słowacji.

Best Communications to czesko-brytyjska strategiczna agencja komunikacyjna, zajmująca się public affairs i public relations. Została założona w 1995 roku w Pradze przez Szkota Euana Edworthy'ego MBE. Obecnie zatrudnia 20 konsultantów, obsługujących w Pradze i Bratysławie rynek czeski i słowacki. Do jej klientów należą m.in. Emirates, PUMA, Dove, Horizon, TESCO czy Cartoon Network. Poza obszarem Corporate & Public Affairs agencja świadczy także usługi w zakresie brand PR-u, social mediów i event managementu.

W ramach partnerstwa agencje będą wspólnie obsługiwać klientów w ramach kampanii multimarketowych, realizowanych w Polsce, Czechach i Słowacji. Współpraca zakłada też tworzenie regionalnych analiz rynkowych, w tym dostarczanie klientom insightów. ekonomicznych, politycznych i kulturowych, tworzenie white papers, dzielenie się know-how i wspólne działania w zakresie pozyskiwania nowego biznesu.

„W Czechach i na Słowacji szukaliśmy partnera, który będzie miał silne kompetencje w obszarze komunikacji korporacyjnej i relacji z interesariuszami, będzie również wiarygodnym partnerem w zakresie lobbingu. Best Communications to topowa agencja z Centralnej Europy, z którą od dziś pracujemy na zasadach wyłączności” – mówi Zofia Bugajna-Kasdepke, Vice President SEC Newgate CEE.

SEC Newgate CEE i Best obsługują wspólnie już czterech międzynarodowych klientów, przede wszystkim w obszarze corporate & public affairs.

„Na tym etapie współpracy dołączenie Best Communications do sieci SEC Newgate nie oznacza akwizycji” – przekazano w komunikacie. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin