.

 

Spotkanie Nienieodpowiedzialnych już 23 października we Wrocławiu

dodano: 
10.10.2018
komentarzy: 
0

23 października 2018 roku na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu odbędzie się spotkanie Nienieodpowiedzialnych poświęcone zagadnieniu odpowiedzialności w biznesie i życiu społecznym. Zagoszczą na nim prof. Agata Gąsiorowska, specjalistka w dziedzinie psychologii ekonomicznej, prof. Krystian Jażdżewski, lekarz i genetyk, oraz Henryk Wujec, aktywista, polityk, działacz opozycji demokratycznej.

To wydarzenie będzie zapowiedzią VI edycji Konferencji Nienieodpowiedzialni. Spotkanie we Wrocławiu oraz konferencja w Warszawie odbędą się w ramach projektu Nienieodpowiedzialni, który działa od 2013 roku. Celem inicjatywy jest „uwrażliwienie branży finansowej, biznesu i całego społeczeństwa na zagadnienia związane z odpowiedzialnością, etyką i zrównoważonym rozwojem”. Pomysłodawcą projektu Nienieodpowiedzialni jest ANG Spółdzielnia, a głównym organizatorem Fundacja Będę Kim Zechcę, powołana przez ANG. Współorganizatorem i partnerem merytorycznym akcji jest Uniwersytet SWPS.

„Spotkanie we Wrocławiu oferuje nam spojrzenie na zagadnienie odpowiedzialności z różnych perspektyw: psychologii ekonomicznej, genetyki i medycyny, a także w obszarze życia społecznego czy obywatelskiego” – mówi Artur Nowak-Gocławski, prezes zarządu Fundacji Będę Kim Zechcę, organizator konferencji oraz autor projektu Nienieodpowiedzialni.

Spotkanie jest bezpłatne, jednak wcześniej należy się na nie zarejestrować. Wydarzenie odbędzie się 23 października o godzinie 17:30 na Uniwersytecie SWPS przy ul. Aleksandra Ostrowskiego 30b.

Szczegóły są dostępne na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym konferencji. (pm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin