.

Spotkanie rzeczników

dodano: 
04.10.2007
komentarzy: 
0

Ogólnopolska konferencja „Komunikacja od A do Z” odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Zielonej Górze. Konferencja Szkoleniowa Rzeczników Prasowych i Specjalistów ds. PR i Promocji adresowana jest głównie do pracowników urzędów i instytucji publicznych, szkół i uczelni oraz innych przedsiębiorstw zainteresowanych tematyką komunikacji. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają szczególnie rzeczników prasowych, specjalistów ds. public relations, osoby zajmujące się promocją i marketingiem oraz zarządzaniem antykryzysowym

Program imprezy oparty został o trzy główne tematy:
- Jak być dobrym rzecznikiem prasowym nowej generacji?
- Sztuka komunikacji w sytuacjach kryzysowych
- Skuteczna kampania informacyjno-promocyjna instytucji, miasta, gminy i regionu.

Spotkanie, obok wykładów i prezentacji, będzie miało także bogatą część warsztatową, której uczestnicy poznają nowoczesne metody pracy dzisiejszego rzecznika prasowego oraz nabędą praktyczne umiejętności pracy przed kamerą i innymi mediami elektronicznymi.

Zajęcia poprowadzą naukowcy i praktycy na co dzień zajmujący się public relations, promocją, informacją, marketingiem i dziennikarstwem. Wśród nich znajdą się m.in.: dr Marek Zimnak (AE Wrocław), dr Monika Kaczmarek-Śliwińska (Politechnika Koszalińska), dr Dariusz Tworzydło (WSIiZ w Rzeszowie), Bartłomiej Jęrzejak (dziennikarz, prezenter TVN, TVN 24, TVN Meteo), Adam Mikołajczyk (Dyrektor Zarządzający Brief for Poland). W ramach bloku poświęconego promocji miast i regionów zaprezentowane zostaną najciekawsze kampanie informacyjno-promocyjne miast.

Organizatorem konferencji jest 5 PR Agencja Public Relations, a Patronat Honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Lubuskiego.

Wortal PRoto wspiera medialnie wydarzenie. Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie internetowej. (psp)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin