.

 

Już w listopadzie jubileuszowa edycja Imagination Day

dodano: 
16.10.2023
komentarzy: 
0

23 i 24 listopada 2023 roku w Warszawie odbędzie się 10. edycja międzynarodowej konferencji Imagination Day, skierowanej do pracowników branży kreatywnej. Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Ideą Imagination Day jest inspirowanie ludzi do twórczego myślenia, pobudzanie wyobraźni i poszerzanie horyzontów, pokazywanie światowych case studies oraz budowanie przestrzeni służącej networkingowi, wymianie myśli i doświadczeń. 

W jubileuszowej odsłonie wydarzenia na scenie pojawią się prelegenci mający doświadczenie w dziedzinie projektowania, ze szczególnym naciskiem na innowacje technologiczne i ich wpływ na życie codzienne. Wśród nich znajdą się m.in. Monika Bielskyte (Founder, Protopia FUTURE), Nicholas Bergantin (Executive Creative Director, Africa DDB), Aifric Lennon (Research Strategy) Director, MassiveMusic Londom, David Linderman (Design Consultant, No Live Operator), Rod Sobral (Global Chief Creative Officer, OLIVER Agency), Ravid Kuperberg (Partner & Trainer, MINDSCAPES) oraz Max Lederer (Chief Innovation Officer, Jung v Matt). 

Na konferencji wystąpią także trener specjalizujący się w rozwijaniu kreatywnego myślenia oraz doświadczeni dyrektorzy kreatywni stojący za kampaniami nagradzanymi w Cannes. 

Bilety i karnety można znaleźć na stronie

Proto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin