poniedziałek, 15 grudnia, 2025
Strona głównaAktualnościSukces Pisany Szminką: Aktywna, Odważna i Wzbogacona...

Sukces Pisany Szminką: Aktywna, Odważna i Wzbogacona…

„Aktywna, Odważna i Wzbogacona…” – pod takim tytułem odbyło się przedostatnie w tym roku spotkanie Sukcesu Pisanego Szminką. Gośćmi specjalnymi były: Edyta Jungowska i Olga Bończyk oraz Jacek Palec, wykładowca ICAN Institute, pasjonat nowego świata i nowych technologii.

W części merytorycznej, Jacek Palec mówił o przedsiębiorczości: „Musimy patrzeć, aby widzieć”, każdy z naszym zmysłów, każda kończyna jest przydatna w prowadzeniu biznesu, musimy tylko wiedzieć, jak je odpowiednio wykorzystać. Najczęstszą wymówką, usprawiedliwieniem przed rozpoczęciem własnej działalności jest brak funduszy. W swoim wystąpieniu Jacek Palec pokazał, skąd możemy brać pieniądze, wyjaśnił, jakie instytucje wspomogą nasz start, a jakie zainwestują w nasz biznes, gdy ten będzie się już rozwijał.

W części inspirującej pojawiły się znane aktorki – Edyta Jungowska oraz Olga Bończyk. W dyskusji, obydwie panie starały się odpowiedzieć na pytanie, co znaczy być kobietą odważną. Na podstawie własnych doświadczeń i przeżyć, przekonywały, że nigdy nie należy się poddawać i trzeba śmiało dążyć do wyznaczonego sobie celu, zgodnie z myślą: „Na koniec zawsze musi być dobrze…a jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec…”.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj