Targi CSR przesunięte na 29 października

dodano: 
12.03.2020
komentarzy: 
0

Termin 8. edycji Targów CSR został zmieniony na 29 października 2020 roku. Forum Odpowiedzialnego Biznesu, będące organizatorem wydarzenia, podjęło taką decyzję w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2.

„Naszym celem jest organizacja targów w warunkach umożliwiających pewne i kompleksowe przygotowanie się wystawców do wydarzenia, a priorytetem swobodny i bezpieczny udział wystawców i zwiedzających. Obecnie bardzo dynamicznie zmieniająca się sytuacja epidemiologiczna, której wszyscy jesteśmy obserwatorami, może w znacznym stopniu ograniczyć lub w ogóle uniemożliwić realizację takiego scenariusza” – komentuje Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna i członkini Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się 16 kwietnia. Lokalizacja targów pozostaje bez zmian – zostaną zorganizowane w Centrum EXPO XXI w Warszawie (przy ul. Prądzyńskiego 12/14).

Tematem przewodnim tegorocznej części konferencyjnej Targów CSR pozostaje środowisko naturalne, z hasłem towarzyszącym „Środowisko! biznesowe i naturalne”. Główną część wydarzenia stanowi przestrzeń wystawowa, w której firmy, organizacje, uczelnie, miasta, instytucje prezentują swoją działalność z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju.

Targi CSR są organizowane co dwa lata. Zarówno na część targową, jak i konferencyjną obowiązuje wstęp wolny.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin