Targi odpowiedzialnego biznesu już 12 kwietnia w Warszawie

dodano: 
20.03.2018
komentarzy: 
0

12 kwietnia 2018 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się siódma edycja targów o społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonym rozwoju, organizowanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Targi kierowane są do szerokiej publiczności – przedstawiciele biznesu dowiedzą się, jak wdrażać CSR w swojej organizacji, realizować dobre praktyki, prowadzić dialog z otoczeniem czy też komunikować własne zaangażowanie. Dodatkowo, hasłem towarzyszącym jest „Biznes we współpracy”, zatem wydarzenie ma być też wartościowe dla organizacji pozarządowych i instytucji, w tym szkół i uczelni, które myślą o współpracy międzysektorowej w celu zmierzenia się z wyzwaniami społecznymi czy środowiskowymi. Co więcej, targi są też skierowane do studentów czy absolwentów uczelni, bo będą mogli uzyskać informacje o wymaganiach wobec nowych pracowników, jak również o oferowanych im benefitach. Lista potwierdzonych wystawców znajduje się na stronie.

„Targi CSR to wyjątkowe wydarzenie, łączące świat CSR-u w Polsce. Przestrzeń dyskusji, prezentacji dokonań firm i organizacji w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu, często inkubator nowych pomysłów i partnerstw, a czasem także początek nowych ścieżek zawodowych CSR-owców. W ciekawy sposób przedstawia najważniejsze polskie inicjatywy w społecznej odpowiedzialności. To jedyne takie wydarzenie konferencyjno-targowe w Polsce i serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału, w tym przede wszystkim zwiedzania stoisk wystawców siódmych Targów CSR” – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Oprócz stoisk targowych organizatorzy przewidują różnorodne formy prezentacji zagadnień z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, takie jak: część konferencyjna oraz wywiady transmitowane online. Podczas wystąpień eksperci CSR wywodzący się ze świata biznesu oraz z sektora społecznego zastanowią się, jakie możliwości stwarzają obustronna współpraca oraz jakie wartości niosą ze sobą prowadzone w ten sposób działania.

Podczas targów odbędzie się także premiera raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2017” – przeglądu inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju, publikowanego corocznie przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Udział w targach jest bezpłatny. Więcej informacji znajduje się na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (jg)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin