Targi społecznej odpowiedzialności biznesu - już 1 kwietnia

dodano: 
19.03.2014
komentarzy: 
0

Jak biznes rozumie swoją odpowiedzialność za ludzi i środowisko? O tym dowiesz się na Targach CSR. Ponad 50 wystawców - firm, ale również organizacji pozarządowych i instytucji będzie prezentowało swoje projekty ekologiczne, wolontariackie oraz programy zaangażowania społecznego. 5. Targi CSR, organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odbywają się 1 kwietnia br. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dla zwiedzających udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podczas tegorocznych 5. Targów CSR zostanie uruchomiona internetowa TV CSR, dostępna m.in. na stronach: odpowiedzialnybiznes.pl, targiCSR.pl i biznes.pl. Tematami przewodnimi w telewizji będą: zrównoważone miasta oraz CSR w branżach. Pełny program telewizji, nadającej na żywo z Targów CSR na Stadionie Narodowy, dostępny tutaj.

Targi CSR są bezpłatne dla uczestników i uczestniczek oraz otwarte (nie obowiązuje rejestracja) dla różnych grupy odbiorców: przedstawicieli firm zainteresowanych rozwijaniem i wprowadzaniem rozwiązań z zakresu CSR, dziennikarzy, konsumentów, studentów, studentek, przedstawicieli/ek organizacji pozarządowych, osób zainteresowanych tematem zrównoważonych miast oraz wszystkich, którym bliska jest odpowiedzialność społeczna i zrównoważony rozwój.

O godzinie 10.00 Targi otworzy wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński wraz z Mirellą Panek-Owsiańską, prezeską Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Punktem kulminacyjnym 5. Targów CSR będzie:

Program całego wydarzenia do pobrania tutaj.

Aktualne informacje o 5. Targach CSR na Facebooku tutaj.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

 

 


CSR - społeczna odpowiedzialność biznesu - sprawdź moduł kursu internetowego Akademii PRoto

Prowadzą: Mirella Panek-Owsiańska (FOB) oraz Natalia Ćwik (współpracująca z FOB)


komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin