#TargiCSR: 6 edycja już 17 listopada

dodano: 
22.09.2016
komentarzy: 
0

Targi CSR to dla firm i organizacji szansa na zaprezentowanie działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. 6 edycja wydarzenia odbędzie się 17 listopada 2016 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorem Targów jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Wydarzenie organizowane jest co dwa lata od 2005 roku.

Targi to dla wielu firm i organizacji, które zarządzają zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju lub wspierają przedsiębiorstwa w tym zakresie, okazja, by zaprezentować swoją działalność: projekty, usługi czy kampanie dotyczące edukacji podejmowanej przez biznes, działania wolontariackie, programy zaangażowania społecznego lub środowiskowego, praktyki realizowane na rzecz swoich interesariuszy, m.in.: pracowników, dostawców, klientów czy społeczności lokalnej.

„Poprzez organizację Targów CSR, chcemy dawać przestrzeń do spotkania biznesu z jego otoczeniem. Chcemy wyjaśniać i przypominać, na czym polega społeczna odpowiedzialność. Pokazywać te firmy, które swój sukces budują włączając zasady CSR (ang. Corporate Social Responsibility) do strategii biznesowych i postępują zgodnie z nimi na co dzień” – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Organizatorzy przewidują różne formy prezentacji zagadnień z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu: część konferencyjna, wywiady/rozmowy na scenie Targów, launch publikacji poświęconej strategii CSR i stoiska targowe. Tematem części konferencyjnej wydarzenia będzie edukacyjna działalność biznesu. Podczas Targów ogłoszona zostanie lista inicjatyw, które mają na celu podnoszenie świadomości, edukowanie własnych interesariuszy w takich aspektach jak na przykład zdrowie, bezpieczeństwo, ekologia, rynek pracy, konsumpcja, współpraca z dostawcami, styl życia, kultura, technologia, nauka i rozwój. Lista przygotowywana jest przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i dziennik Rzeczpospolita.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Targi będą także transmitowane online i obecne w mediach społecznościowych pod hashtagiem #TargiCSR.

Więcej informacji można znaleźć na stronie. Aktualne informacje o 6 Targach CSR znajdują się również na Facebooku.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin