Tegoroczne Targi CSR odbędą się online

dodano: 
17.06.2020
komentarzy: 
0

5 października 2020 roku rozpocznie się ósma edycja Targów CSR, organizowanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Tym razem wydarzenie odbędzie się w formule online, potrwa pięć dni i zastąpi coroczny jednodniowy event stacjonarny.

Jak zapewnia organizator, podczas eventu zaprezentowane zostaną wirtualne stanowiska, którym towarzyszyć będzie część konferencyjna oraz rozwiązania wspierające networking. Tematem przewodnim tegorocznej edycji targów będzie środowisko naturalne.

„Naszym celem jest bezpieczne przeprowadzenie targów. Wersja online wydarzenia nie tylko zapewnia taki przebieg, ale przede wszystkim daje pewność, że się odbędą. Rzeczywistość jest bardzo niepewna, a nam zależy na kontynuacji wydarzenia, które ma już pewną tradycję i co dwa lata łączy świat odpowiedzialnego biznesu w Polsce. To również wypełnienie zobowiązania wobec firm i organizacji, które potwierdziły swoje uczestnictwo na Targach CSR, w charakterze partnerów, wystawców czy jego uczestniczek i uczestników. Szukaliśmy formuły, która pomoże nam także w zapewnieniu ciekawej prezentacji zarówno wystawców, jak i organizatorów paneli w części konferencyjnej wydarzenia” – mówi Marzena Strzelczak, prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Temat przewodni tegorocznych Targów CSR będzie kontynuowany także online. Organizator informuje też, że planuje dodatkowe elementy wydarzenia związane z obchodami jubileuszu „20 lat partnerstwa na rzecz zrównoważonego rozwoju w Polsce”.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele biznesu, instytucji i organizacji pozarządowych, które mają okazję do zaprezentowania swoich działań w obszarze CSR i zrównoważonego rozwoju. Targi CSR online kierowane są do szerokiego grona odbiorców – także otoczenia biznesu, m.in. społeczności lokalnych, organizacji pozarządowych, uczelni, szkół, mediów, administracji i samorządów. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także oferowanych usług i podejmowanych w tym zakresie inicjatyw.

„Nowa formuła targów to także nowe możliwości, a pięć dni wydarzenia daje szansę na przedłużenie komunikacji obecności na Targach dla wystawców, nieograniczone dotarcie do interesariuszy niezależnie od ich lokalizacji i swobodny wybór, w dogodnym czasie, na zapoznanie się ze wszystkim, co wspólnie przygotujemy. Zwiedzający będą mieć aż pięć dni na zapoznanie się ze stoiskami, jednocześnie uczestnicząc w bogatej części konferencyjnej. Dodatkowo, na wystawców i zwiedzających czekają sesje networkingu, dzięki którym zostanie zapewniona funkcja integracyjna Targów CSR” – dodaje Marzena Strzelczak.

Tatgi CSR odbędą się w dniach 5-9 października 2020 roku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin