Turystyczna konferencja w Poznaniu

dodano: 
05.10.2006
komentarzy: 
0

27 października w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja konferencji „Homar - Marketing usług hotelarskich”, zorganizowana przez portal Confero.pl i B.P.Horizon Travel. W trakcie spotkania zostaną poruszone tematy związane m.in. z nowoczesnymi technikami i technologiami stosowanymi w sprzedaży miejsc hotelowych przez internet, komunikowaniem się hoteli z rynkiem oraz transmisji internetowych w promocji branży turystycznej.
Wśród prelegentów wystąpią m.in. Jacek Giżejewski, prezes zarządu Horizon Travel i redaktor naczelny portalu Confero.pl, dr Anna Krawulska–Ptaszyńska, psycholog, trener i konsultant, adiunkt w Instytucie Psychologii UAM oraz Jacek Piasta, niezależny konsultant hotelowy. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, a wejście możliwe jedynie z zaproszeniami, które będą rozsyłane na podstawie rejestracji zgłoszenia udziału.
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres redakcja@confero.pl. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie. Wortal PRoto objął konferencję patronatem medialnym. (psp)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin