V edycja HRcamp z międzynarodowymi ekspertami

dodano: 
14.05.2013
komentarzy: 
0

Zapraszamy na V edycję HRcamp, która w tym roku łączy się z międzynarodową konferencją TRU®, organizowaną po raz pierwszy w  Polsce jako #truWarsaw.

Kiedy: 11-12 czerwca 2013
Gdzie: Kino Atlantic

Tematyka

HRcamp + #truWarsaw poświęcona będzie candidate’s experience, czyli budowaniu doświadczeń kandydatów i pracowników z marką pracodawcy. Będzie więc o rekrutacji, social mediach, marketingu rekrutacyjnym, kampaniach marketingowych, Facebooku, LinkedIn, GoldenLine, grywalizacji, ATSach, pomiarze skuteczności, akcjach ambientowych w rekrutacji i wielu innych tematach.

Co się będzie działo?

V edycja HRcamp (dzień 1)

To 2 ścieżki tematyczne – Doświadczenia Kandydatów i Doświadczenia Pracowników. Do pokazania swoich case’ów zaprosiliśmy przedstawicieli takich firm jak: Provident, Hewlett-Packard, BRE Bank, State Street, K2, Microsoft, Alior Bank, Comarch, Lidl, CHI Polska, Citi Handlowy. Swoimi doświadczeniami podzielą się z nami także eksperci z marketingu i social media z całej Europy:

Jacek Jankowski (grywalizacja)
Julia Kołodko (media społecznościowe)
Magdalena Selwant- Różycka (komunikacja wewnętrzna)

I edycja #truWarsaw (dzień 2)

#truWarsaw to spotkanie w formule unconference. Główny nacisk kładziony jest na dialog i swobodną wymianę pomysłów i doświadczeń. Na każdym #tru obowiązuje zasada: zero prezentacji, tylko rozmowa. Godzinne dyskusje toczone są równolegle przez liderów ścieżek w grupach nie większych niż 20 osób i koncentrują się wokół konkretnych pytań. To bardzo intensywna forma, podczas której masz szanse zapytać o wszystko, co dotyczy tematu i uzyskać odpowiedź od grupy ekspertów w ścieżce! Będą z nami:

Bill Boorman – założyciel #tru
Jonathan Campbell – CEO, Social Talent
Michelle Rea – Global Director Social Media Universum
Anna Kadric – Global Social Media Manager, Arrow Electronics
Kamila Beckett, ABB Sweden

Zobacz agendę wydarzenia.

II edycja Employer Branding Stars (dzień 1)

Ukoronowaniem tegorocznego HRcamp będzie wręczenie nagród zwycięzcom II edycji konkursu kampanii employer branding pod nazwą Employer Branding Stars organizowanego przez HRstandard.pl. Będzie to także świetna okazja aby przyjrzeć się jakie kampanie wystartowały w konkursie i poznać trendy polskiego rynku w zakresie marketingu pracodawców. W czasie ceremonii wręczenia nagród dowiemy się także, kto z pracodawców został wyróżniony nagrodą specjalną jury.

Organizatorzy konferencji: HRstandard.pl oraz eRecruiter
Partnerzy: Start People, Instytut Badań Edukacyjnych, Click Meeting, Employer Branding Institute
Patroni medialni: PRoto.pl, Wirtualna Polska, Money.pl, marketingowiec.pl, Marketer+, Marketing przy kawie, Nowoczesna firma, eGospodarka.pl, QBusiness.pl, Personel i zarządzanie, rynekpracy.pl

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin