.

 

Weber Shandwick oskarża H+K Strategies

dodano: 
14.06.2012
komentarzy: 
1

Amerykański Weber Shandwick oskarżył dwójkę dyrektorów H+K o wyprowadzenie tajnych danych, podkradanie klientów oraz pracowników. Obaj przez wiele lat byli pracownikami tej pierwszej agencji. Jak informuje serwis holmesreport.com, ostatecznie obie strony zawarły ugodę.

Sprawa dotyczy Kena Luce’a i Jody Venturoni. Luce swoją 15-letnią karierę w agencji Weber Shandwick zakończył pod koniec 2010 roku, a na początku 2011 dołączył do zespołu H+K. Podobnie postąpiła Venturoni, która w zespole Weber Shandwick pracowała przez 11 lat.

Szczegóły porozumienia nie zostały podane do publicznej wiadomości. Weber Shandwick w oświadczeniu zapewnił jednak, że chroni ona dane dotyczące działalności agencji oraz jej klientów.

Oświadczenie wydała także Venturoni. Przyznała w nim, że wynosiła z agencji poufne dane, a niektórymi z nich udostępniła pracownikom H+K. Venturoni dodała, że w pełni rozumie postępowanie agencji Weber Shandwick, która miała prawo do obrony swojego interesu. (ks)

Źródło:

holmesreport.com, Weber Shandwick Lawsuit Against H+K Settled, Arun Sudhaman, 12.06.2012
komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
14.06.2012
12:31:55
podkradanie danych
(14.06.2012 12:31:55)
a kiedy w polsce dojdzie do takich procesow? w tej chwili gro bylych pracownikow agencyjnych wynosi chocby bazy mediow. jak mozna sie przed tym bronic?
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin