Wielki Finał Konkursu Raporty Społeczne 2010

dodano: 
17.12.2010
komentarzy: 
0

Jury oraz partnerzy konkursu Raporty Społeczne 2010 organizują galę ogłoszenia zwycięzców za najlepiej sporządzone raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, na rynku polskim. Wydarzenie odbędzie się: 21.12.2010, godz. 9:30 -13:00 w Centrum Konferencyjne Zielna ul. Zielna 37
Gali towarzyszyć będą:

panel ekspercki z udziałem laureatów poprzednich edycji,
prezentacja stanu i wyzwań dla raportowania na rynku polskim,
prezentacja międzynarodowych trendów raportowania
telekonferencja z przedstawicielem Global Reporting Initiative

Raporty Społeczne 2010 to czwarta już edycja konkursu, w ramach którego nagradzane są najlepiej sporządzone raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Dzięki inicjatywie Raporty Społeczne możliwe jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które nie tylko prowadzą odpowiedzialny biznes, ale także potrafią w sposób jasny, przejrzysty i wiarygodny zaprezentować swoje dokonania. Idea raportowania społecznego posiada na świecie ponad piętnastoletnią tradycję. W Polsce, pierwsze raporty powstały dopiero kilka lat temu. Celem konkursu Raporty Społeczne – organizowanego przez PwC, Forum Odpowiedzialnego Biznesu i CSR Consulting – jest upowszechnienie idei odpowiedzialnego biznesu, praktyki raportowania działań w tym obszarze według najlepszych standardów.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin