Wizerunek Katarzyny Dowbor wykorzystany w reklamie środków na pasożyty. Dziennikarka zapowiada proces sądowy

dodano: 
27.05.2020
komentarzy: 
0

Wizerunek Katarzyny Dowbor został wykorzystany bez jej wiedzy w internetowej reklamie promującej środki przeciwko pasożytom – opisuje portal gwiazdy.wp.pl. Dziennikarka odniosła się do sprawy na swoim instagramowym profilu, wstawiając post z napisem: „NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW!!!”.

Czytaj także: Wizerunki Anny i Roberta Lewandowskich bezprawnie wykorzystywane w kolejnych reklamach

Dowbor skomentowała grafikę, informując fanów, że nie ma nic wspólnego z firmą oferującą wspomniany produkt: „Nie dajcie się nabrać! Oszustwo! ‼ W Internecie pojawiły się reklamy produktu Germitox na pozbycie się pasożytów z organizmu. W tych reklamach bezprawnie wykorzystano mój wizerunek i nazwisko. Nigdy nie reklamowałam żadnego produktu na pasożyty i nie udzieliłam żadnego wywiadu na ten temat! (…)”* – pisze prezenterka.

Źródło: instagram.com/@katarzyna_dowbor_official

Dalej dziennikarka przestrzega przed kupowaniem produktów nieznanego pochodzenia, które „mogą być niebezpieczne dla zdrowia” i zapowiada, że sprawa trafi na drogę prawną.

Gwiazdy.wp.pl. informuje, że Katarzyna Dowbor reklamowała w przeszłości krem do protez oraz suplementy diety, prowadziła rubrykę w miesięczniku „Dobre rady”, a także program o zdrowiu na kanale telewizyjnym Polsat Cafe. Obecnie Jest prowadzącą programu Nasz nowy dom również w Polsacie – czytamy. (kd)

* Pisownia oryginalna

Źródło:

gwiazdy.wp.pl, Katarzyna Dowbor nie odpuści. Oszuści zarabiali jej kosztem, Jakub Zagalski, 25.05.2020/ Zdjęcie główne: instagram.com/katarzyna_dowbor_official
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin