.

 

Wizerunkowe know-how dla samorządów. Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej już niebawem!

dodano: 
26.08.2019
komentarzy: 
0

XV Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej, która odbędzie się w dniach 30 września – 2 października w Katowicach, to wydarzenie w całości poświęcone promocji i marketingowi terytorialnemu.

Najbliższa edycja dotyczyć będzie nowych mediów, współpracy z influencerami czy wykorzystania siły lokalnej społeczności. Nie zabraknie też case study i warsztatów z czołowymi ekspertami w branży.

PR w Samorządzie to konferencja, która skupia się na public relations w jednostkach samorządu terytorialnego. Jej główną siłą jest to, że daje uczestnikom receptę, jak przekuć zdobytą wiedzę w wizerunkowy sukces. Dbają o to praktycy, którzy na co dzień kreują wizerunki polskich miast i gmin, a podczas prelekcji dzielą się tajnikami swojego warsztatu.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Jacek Żakowski, jeden z najbardziej znanych w Polsce dziennikarzy, wielokrotnie nagradzany przez instytucje polskie i zagraniczne. Prowadził programy telewizyjne i radiowe m.in. dla TVP, TV4, RMF FM, Radia Zet i TOK FM. Wśród prelegentów znajdzie się także wielu prekursorów nowych trendów i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, m.in.:

- Monika Czaplicka – właścicielka agencji social media Wobuzz, specjalizuje się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację, a także social sellingu i komunikacji.

- Kamil Bolek – dyrektor marketingu w LifeTubie, jednej z największych agencji w kraju zajmującej się współpracą z influencerami, zrzeszającej kilkaset najlepszych kanałów na polskim YouTubie.

- Jakub Mrugalski – Niebezpiecznik.pl, jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów ds. bezpieczeństwa IT, znany z umiejętności przekładania najtrudniejszych zagadnień technicznych na język zwykłego „Kowalskiego”.

- Grzegorz Kiszluk – redaktor naczelny Brief.pl, twórca platformy Brief for Poland służącej wymianie doświadczeń między regionami, pionier reklamy w Polsce.

Do kogo skierowany jest PR w Samorządzie?

Do każdego, kto chce wypromować swoje miasto, gminę w mediach społecznościowych, zdobyć przychylność mieszkańców regionu czy przeprowadzić akcję społeczną, która odbije się szerokim echem w całym kraju. Jeśli ktoś odpowiada za wizerunek spółki miejskiej lub JST i zastanawia się, jak wykorzystać nowe media i wpływ influencerów, żeby dotrzeć do ludzi w różnym wieku, to podczas konferencji uzyska odpowiedź na to pytanie. Bezcenna może się okazać umiejętność właściwego postępowania w sytuacji kryzysu wizerunkowego. Eksperci z tego zakresu wyjaśnią nie tylko, jak go zażegnać, ale również jak się przed nim uchronić. Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej jest dla każdego, komu zależy na podniesieniu swoich kompetencji w zakresie public relations.

Konferencja potrwa od poniedziałku 30 września do środy 2 października i odbędzie się w Katowicach. Szczegółowy program znajduje się na stronie.

Organizatorem XV Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej jest Grupa PRC Holding.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin