Wolves Summit Live. Konferencja odbędzie się online

dodano: 
12.03.2020
komentarzy: 
0

Międzynarodowa konferencja Wolves Summit, poświęcona innowacjom technologicznym, łącząca start-upy z inwestorami i korporacjami, odbedzie się w wersji online przy użyciu nowych rozwiązań technologicznych. Zmiana ta jest spowodowana sytuacją wywołaną przez wirusa SARS-CoV-2, ograniczeniami nałożonymi przez polski rząd i potrzebą zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich uczestników – tłumaczą organizatorzy.

Tegoroczna edycja konferencja odbywa się w dniach 24 i 25 marca 2020 roku. Tematem prowadzonych dyskusji będą m.in. wyzwania etyczne nowych technologii i możliwości rozwoju cyfrowej gospodarki. W wydarzeniu udział bierze 2500 uczestników z całego świata – tym razem spotkają się oni online. Wyjątkiem będzie niewielkie spotkanie networkingowe 23 marca.

Jak podają organizatorzy, wszystkie spotkania jeden-na-jeden i planowane wydarzenia w ramach agendy odbędą się wirtualnie. Według dyrektora ds. technologii Wolves Summit Gareth Lewis, największym wyzwaniem technologicznym jest zapewnienie niezawodnej infrastruktury na 15-minutowe indywidualne spotkania dla 130 wirtualnych stołów jednocześnie. Podczas e-konferencji odbędzie się ponad 4500 takich spotkań.

„Chociaż rozczarowujące jest to, że w obecnej sytuacji jesteśmy zmuszeni przejść z wersji spotkań osobistych na konferencję, to cieszymy się również, że te wyjątkowe okoliczności umożliwią zdalne połączenie większej liczby start-upów i inwestorów” – mówi dr Patrycja Sosnowska-Buxton, dyrektor strategiczna Wolves Summit.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin