.

 

Workshop „STORYTELLING: moc historii, magia narracji, potęga słów” wesprze Ukrainę

dodano: 
24.03.2022
komentarzy: 
0

Już 31 marca 2022 roku odbędzie się online workshop „STORYTELLING: moc historii, magia narracji, potęga słów” prowadzony przez Marka Stączka, mówcę i trenera. Udział w szkoleniu jest wsparciem pomocy Ukrainie udzielanej przez Polską Akcję Humanitarną. Sugerowana kwota darowizny to 190 zł, ale można wpłacić więcej!

Rejestracja odbywa się tutaj.

„Niejedna osoba mierzy się dziś z zagubieniem w szumie informacyjnym i w nadmiarze wiadomości. Storytelling jest odpowiedzią na potrzebę, by zostać usłyszanym, zrozumianym i zapamiętanym” – przekazują organizatorzy. Jak mówi Agata Zeman, Managing Director 24/7Communication, udział w warsztacie „jest niezwykle cennym doświadczeniem nie tylko dla liderów i managerów, ale dla wszystkich, którzy chcą wzbogacić swój warsztat prowadzenia skutecznej i interesującej prezentacji”.  

Zapisanie się na szkolenie to także wsparcie pomocy na rzecz Ukrainy niesionej przez Polską Akcję Humanitarną. Uczestnicy w prezencie otrzymają e-book „6 atutów storytellingu”.

„Dziś nie trzeba już nikogo przekonywać, że STORY zawsze wygrywa z danymi, a postać́ jest o wiele atrakcyjniejsza niż̇ case study. Wzloty i upadki, perypetie i zwycięstwa zwykle deklasują: wykresy, tabele i dane” – podkreśla Marek Stączek, Edisonteam.pl.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in., jak pobudzać wyobraźnię i motywację słuchacza czy rozmówcy, jak zakończyć wystąpienie efektywną puentą, która będzie krążyć jak viral, i jak uzyskać i utrzymać zainteresowanie słuchaczy. Omówiony zostanie także fenomen komunikacyjny prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego.

Szkolenie odbędzie się w czwartek 31 marca 2022 roku w godzinach 9:30-12:00. Skierowane jest do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności z zakresu korzystania z narzędzi storytellingu w wystąpieniach publicznych i prezentacjach.

W programie wydarzenia są następujące punkty:

Przewaga storytellingu nad zwykłymi sposobami prezentowania

Struktura dobrej, praktycznej narracji

Start TELLING your STORY - o sile narracji w wystąpieniu, sprzedaży i na spotkaniu

Wykorzystanie historii w praktyce liderskiej, sprzedażowej, PR i marketingu

Opis fenomenu komunikacyjnego Zełenskiego

Q&A live chat

Organizatorami wydarzenia są Edisonteam.pl i 24/7Communication, a partnerami PRoto.pl i IMM.

ZAPISY I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA STRONIE

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin