Wystartowała 16. edycja "Grasz o staż"

dodano: 
07.02.2011
komentarzy: 
0

Ponad 210 praktyk, nagrody dodatkowe o wartości 150 000 złotych, nowa strona internetowa – tak w nocy z 6 na 7 lutego rozpoczęła się 16. edycja najstarszego konkursu stażowego w Polsce – "Grasz o staż".

"Grasz o staż" to unikatowa szansa na zdobycie cennego doświadczenia podczas wakacyjnych, merytorycznych oraz płatnych praktyk. W 16. edycji konkursu uczestnicy mają możliwość wyboru staży z takich dziedzin, jak: biotechnologia, analiza finansowa, nieruchomości, BHP, komunikacja, marketing, kampanie on-line, PR, badania konsumenckie, energetyka, elektroenergetyka, gazownictwo, zarządzanie zasobami ludzkimi, rozwiązania IT, CRM, logistyka, prawo, obsługa klienta, sprzedaż, telekomunikacja, rachunkowość oraz zarządzanie projektami.

Do udziału w konkursie zapraszamy studentów III, IV i V roku studiów magisterskich, III roku studiów licencjackich lub inżynierskich oraz I i II roku magisterskich studiów uzupełniających, a także absolwentów uczelni wyższych, którzy nie przekroczyli 30. roku życia – mówi Anna Budzich, koordynator konkursu "Grasz o staż" z PwC (dawniej PricewaterhouseCoopers). Do wygrania są staże na terenie całej Polski – w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Toruniu, Białymstoku, Poznaniu, Płocku, Warszawie, Zielonej Górze, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu, Opolu, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Chorzowie czy też Krakowie. A to jeszcze nie wszystkie miasta, w których będzie można odbyć wymarzoną praktykę – dodaje Budzich.

Aby wygrać jeden z ponad 210 staży, należy zarejestrować się na stronie internetowej konkursu – www.grasz.pl – wypełnić formularz zgłoszeniowy, który pełni rolę CV, a następnie rozwiązać jedno, dwa lub trzy zadania do wyboru z 87 podanych na stronie. Na zgłoszenia uczestnicy mają czas do 4 kwietnia do godziny 23:59.

Więcej rozwiązanych zadań to większa szansa na zdobycie nagród dodatkowych, bowiem poza punktacją za pojedyncze rozwiązania w przypadku nagród dodatkowych bierze się pod uwagę także sumę punktów uzyskanych przez uczestnika. Organizatorzy dołożyli starań, aby również w tym przypadku oferta była bardzo bogata. Do wygrania są np.: tygodniowy intensywny program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St. Andrews w Wielkiej Brytanii, kurs Akademii Komunikacji Marketingowej, wiele studiów podyplomowych m.in. Master of Science in Information Technology, szkolenia biznesowe, kursy językowe, prenumeraty czasopism oraz nagrody książkowe.

Szczegółowa lista oferowanych praktyk, nagród dodatkowych oraz zadań dostępna będzie od 7 lutego na stronie internetowej www.grasz.pl.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin