Zaprezentuj się na Targach CSR

dodano: 
24.01.2012
komentarzy: 
0

19 lutego mija termin zgłoszeń wystawców podczas 4. edycji Targów CSR, które odbędą się 29 marca w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Do udziału Forum Odpowiedzialnego Biznesu zachęca firmy i organizacje realizujące społecznie odpowiedzialne działania.

Zgłosić może się każda firma, instytucja, organizacja pozarządowa, przedsiębiorstwo społeczne czy izba handlowa, która może pochwalić się działaniami na rzecz pracowników, konsumentów, społeczeństwa czy środowiska naturalnego. Zgłoszone działania w zakresie społecznej odpowiedzialności, które przejdą pozytywnie weryfikację, zostaną zaprezentowane na Targach CSR. Znajdą się później także w wyszukiwarce dobrych praktyk na portalu.

Tegoroczne Targi CSR zostaną zorganizowane w sposób odpowiedzialny społecznie i środowiskowo poprzez wdrożenie Standardu Spotkań Zrównoważonych BS 8901. Targom towarzyszyć będą: ogłoszenie jubileuszowej 10. edycji raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2011. Dobre Praktyki” , ogłoszenie wyników konkursu dla dziennikarzy „Pióro odpowiedzialności” oraz wystąpienie gościa specjalnego.

Na Targi zaproszeni będą przedstawiciele firm zainteresowanych rozwijaniem i wdrażaniem rozwiązań z zakresu CSR, zarówno korporacji jak i MŚP, menedżerowie ds. CSR, HR, PR, marketingu i inni, dziennikarze, konsumenci, studenci i studentki, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz wszyscy zainteresowani tematyką CSR-u i zrównoważonego rozwoju.

Oferta dla wystawców, regulamin, formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o Targach znajduje się na stronie.

PRoto.pl patronuje wydarzeniu.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin