.

 

Zbliża się „Writing MasterClass”

dodano: 
12.04.2021
komentarzy: 
0

Konferencja online „Writing MasterClass”, organizowana przez Puls Biznesu, coraz bliżej. Wydarzenie odbędzie się już 27 kwietnia 2021 roku i w całości będzie poświęcone pisaniu tekstów, które przyciągną klientów i tworzeniu historii promujących markę – czyli copywritingowi, webwritingowi i storytellingowi.

Podczas konferencji można zdobyć całościową wiedzę z najważniejszych obszarów pisania. Wydarzenie skierowane jest głównie do osób odpowiedzialnych za marketing, zarządzanie firmą, sprzedaż produktów czy promocję, a także – do wszystkich, którzy chcą efektywnie pisać.

Blok pierwszy – copywriting – poświęcony będzie tworzeniu tekstów przykuwających uwagę, wywoływaniu emocji za pomocą słów, a także narzędziom niezbędnym do skutecznego pisania.

Drugi blok, czyli webwriting, będzie dotyczył nauki pisania wciągających historii, technik przyciągających odbiorców online oraz komunikacji firmy w sieci.

Trzeci blok to storytelling, podczas którego omówione zostaną takie zagadnienia, jak skuteczne komunikowanie się za pomocą historii i efektywna sprzedaż, poszukiwanie inspiracji i dotarcie do czytelników.

Konferencja będzie prowadzona przez doświadczonych copywriterów i jednocześnie certyfikowanych trenerów – Katarzynę Wiekierę, Adama Zadrożnego i Dariusza Puzyrkiewicza.

Więcej informacji można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Na hasło „PROTO_15” otrzymacie 15 proc. rabatu!

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin