.

Idea


INTERAKTYWNA PORADNIA JĘZYKOWA
 
Dla kogo
Poradnia językowa przeznaczona jest dla osób, które na co dzień piszą/redagują informacje prasowe, przygotowują oświadczenia dla prasy, udzielają wywiadów dla mediów, czy przygotowują do nich swoich klientów lub szefów; a także dla wszystkich zainteresowanych poprawnością współczesnego języka polskiego.

Charakter
Poradnia ma charakter praktyczny – liczymy na to, że będziecie się zgłaszać do nas z konkretnymi problemami językowymi lub propozycjami tematów, które chcielibyście ujrzeć w formie skrótowych wykładów teoretycznych wraz z ćwiczeniami utrwalającymi wzorce poprawnościowe.

REKLAMA


Bezpłatnie i anonimowo
Z porad specjalistów można korzystać bezpłatnie i anonimowo. Jeśli jednak chcesz uzyskać informację bezpośrednio, wystarczy podać nam swój adres mailowy, nie zostanie on rozpowszechniony w żadnych innych celach. Zadaj pytanie

Na czas
Na Wasze zapytania postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to tylko możliwe. Uwzględnimy także prośby rozwinięcia zasugerowanych wątków i tematów. Każdorazowo nasze porady będziemy starali się przedyskutować z językoznawcami.

Zastrzeżenia
Redakcja zastrzega sobie prawo redagowania zadawanych pytań i nieodpowiadania na wybrane zagadnienia i/lub odpowiadania na nie tylko mailowo bez wyświetlania odpowiedzi na stronie internetowej.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin