Danone Polska

ul. Redutowa 9/23
Warszawa
(22) 860 82 00
Ewa Gayny

Inne informacje:

Działy komunikacji, relacji zewnętrznych i prawne wszystkich spółek należących do DANONE w Polsce, krajach bałtyckich i Skandynawii są połączone w Centrum Korporacyjne (tzw. General Secretary). Kieruje nim Paweł Kwiatkowski, wcześniej związany z Grupą SABMiller i Kompanią Piwowarską, gdzie pełnił funkcje zarządcze w zakresie spraw korporacyjnych. Na Centrum Korporacyjne Danone składa się:
1. Zespół komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej (jego zadaniem jest rozwijanie, wzmacnianie i ochrona reputacji firmy przez realcje z mediami, w tym także budowanie wizerunku pracodawcy, oraz komunikacja wewnętrzną we wszystkich spółkach Danone), którym kieruje dyrektor ds. komunikacji, Małgorzata Kołodrub, dotychczas rzecznik prasowa NUTRICIA. Szefową komunikacji wewnętrznej jest Joanna Bieżuńska-Szewczyk. Komunikacją zewnętrzną zajmuje się Martyna Węgrzyn.
2. Dział relacji zewnętrznych (public affairs) (jego zadaniem jest wspieranie spółek firmy w obszarze relacji z interesariuszami, z uwzględnieniem odpowiedzialności społecznej i zagadnień naukowych), którym zarządza Ewa Gayny, dyrektor ds. relacji zewnętrznych. Katarzyna Hałat-Zientała pełni w zespole funkcję kierownika ds. relacji zewnętrznych i zrównoważonego rozwoju.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin