Ambasadorzy marek: Ewa Pajor dla T-Mobile

dodano: 
06.04.2021
komentarzy: 
0

Ewa Pajor, polska piłkarka, która na co dzień gra w VfL Wolfsburg, od kwietnia 2021 roku jest ambasadorką marki T-Mobile Polska. W ramach współpracy z operatorem Pajor będzie brała udział w akcjach promujących strategiczne działania i portfolio usług T-Mobile.

„Jako T-Mobile działamy zgodnie z ideą life is for sharing, co oznacza, że chcemy pomagać naszym klientom dzielić i cieszyć tym co najlepsze. Dlatego też zdecydowaliśmy się wspierać ukochany sport Polaków. Dziś jestem niezmiernie dumny z tego, że do naszej magentowej drużyny dołącza jedna z najlepszych zawodniczek na świecie – Ewa Pajor. Prezentuje ona bowiem wyjątkową ambicję, pracowitość oraz konsekwencję w działaniu, co pozostaje bliskie również naszym wartościom” – komentuje Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska. Jak mówi, współpraca z ambasadorką ma na celu promocję marki, jak również popularyzację piłki nożnej w żeńskim wydaniu.

„Liczę na to, że nasza współpraca wpłynie pozytywnie na dynamiczny rozwój piłki nożnej w wydaniu kobiecym w Polsce i Europie” – mówi Ewa Pajor. „Dzięki naszym wspólnym działaniom razem z T‑Mobile będziemy łączyć kibiców i dostarczać im najlepszych sportowych wrażeń” – dodaje.

Współpraca T-Mobile z Ewą Pajor ma charakter długofalowy.

W 2020 roku marka została oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej i wspiera zarówno kobiecą, jak i męską kadrę narodową, a dodatkowo U21 oraz drużynę młodzieżową. W zeszłym roku ambasadorem T-Mobile Polska został też Robert Lewandowski. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin