Michał Świętosławski dołączył do zespołu inPlus Media

dodano: 
11.12.2018
komentarzy: 
0

W listopadzie 2018 roku do zespołu inPlus Media dołączył Michał Świętosławski, który objął nowo utworzone stanowisko konsultanta. Będzie odpowiadał za obsługę klientów z branży nowych technologii, w tym za działania media relations oraz w mediach społecznościowych.

Poprzednio Świętosławski przez cztery lata był związany z z TVN24 BIS, gdzie pełnił obowiązki wydawcy i producenta takich programów jak „Fakty o Świecie”, „Świat według Jacka”, „Bilans”, „Biznes dla Ludzi”, „Poranek na BiS”. Do jego zadań należało m.in. przygotowywanie oraz redagowanie informacji, tworzenie serwisów informacyjnych, kierowanie zespołem redaktorów i produkowanie codziennych debat dotyczących bieżących spraw ekonomicznych, gospodarczych oraz politycznych z kraju i ze świata.  

Wcześniej pracował jako copywriter w gowork.pl, gdzie opracowywał slogany reklamowe, współtworzył materiały promocyjne i realizował działania contentowe. Był też reporterem w Antyradiu, wydawcą w Radiu Eska oraz serwisantem w łódzkim Radiu Parada.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej oraz wykładowcą na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie prowadził zajęcia z organizacji pracy redakcji telewizyjnej. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin