Nowe osoby w Lighthouse Consultants

dodano: 
15.03.2007
komentarzy: 
0

W marcu do zespołu Lighthouse Consultants dołączyły trzy nowe osoby. Zmiany w zespole agencji związane są z rozszerzeniem działalności firmy. Joanna Gabrysiak zajmuje stanowisko account managera i jest odpowiedzialna za realizację projektów m.in. dla Pirelli Pekao Real Estate. Gabrysiak posiada  doświadczenie w CSR, zwłaszcza w zarządzaniu programami społecznymi. Ostatnio pracowała na stanowisku project managera w fundacji Kierowca Bezpieczny oraz jako krajowy koordynator polskiej filii Global Road Safety Partnership. Jest absolwentką psychologii społecznej ze specjalizacją public relations w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Lighthouse Consultants w bieżących projektach wesprą także Michał Kos i Andrzej Erfurt.
Kos jest studentem w Instytucie Dziennikarstwa na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Ostatnio jako redaktor komunikatów prasowych pracował w radiowym newsroomie Agory. Posiada także doświadczenie z pracy w organizacjach pozarządowych. Brał udział m.in. w akcji „Wolna Ukraina, Wolna Białoruś”.
Andrzej Herfurt studiuje stosunki międzynarodowe ze specjalizacją dyplomacja w Collegium Civitas. W dotychczasowej pracy zajmował się monitorowaniem mediów i obsługą danych w Departamencie Systemu i Informacji Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz w Mostostalu. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin