Naciśnij przycisk odtwarzania, aby odsłuchać tę zawartość
1x
Szybkość odtwarzania- 0.5
- 0.6
- 0.7
- 0.8
- 0.9
- 1
- 1.1
- 1.2
- 1.3
- 1.5
- 2
Partner of Promotion dla Urzędu Miasta Łodzi. partner of promotion i eskadra zwyciężyły w przetargu na przygotowanie i realizację kampanii promocyjno-wizerunkowej dla urzędu miasta łodzi. działania mają być realizowane w siedmiu krajach w europie: polsce, wielkiej brytanii, holandii, szwecji, niemczech, francji i włoszech. celem projektu jest promocja gospodarcza łódzkiego sektora kreatywnego. partner of promotion zajmie się realizacją działań public relations, obsługą eventów i akcjami specjalnymi. za projekt odpowiada zespół pod nadzorem anny hahn-leśniewskiej. agencja reklamowa eskadra zajmowała się natomiast przygotowaniem konceptu kreatywnego. (pp).
Partner of Promotion i Eskadra zwyciężyły w przetargu na przygotowanie i realizację kampanii promocyjno-wizerunkowej dla Urzędu Miasta Łodzi. Działania mają być realizowane w siedmiu krajach w Europie: Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwecji, Niemczech, Francji i Włoszech. Celem projektu jest promocja gospodarcza łódzkiego sektora kreatywnego.
Partner of Promotion zajmie się realizacją działań public relations, obsługą eventów i akcjami specjalnymi. Za projekt odpowiada zespół pod nadzorem Anny Hahn-Leśniewskiej. Agencja reklamowa Eskadra zajmowała się natomiast przygotowaniem konceptu kreatywnego. (pp)