Agencja content marketingu EAGLE WAY

Skarbka z Gór
Warszawa
+ 48 505 032 628

Obszar działalności:

e-PR

Nagrody:

Eagle Way to pierwsza, profesjonalna agencja content marketingu – eksperci od wartościowych treści. Agencja powstała w odpowiedzi na dynamiczne przemiany zachodzące na płaszczyźnie komunikacji marketingowej. Koncentrujemy się na tworzeniu i dystrybucji unikatowych, wartościowych i spersonalizowanych treści do zdefiniowanych grup odbiorców. Zasadniczymi naszymi specjalizacjami są: copywriting medyczny i marketing farmaceutyczny, facebook marketing, content ekspercki, content PR i kreowanie ekspertów, marketing dla kancelarii prawnych i in.

Najwięksi klienci:

Nasz team uczestniczył w projektach dla prestiżowych marek z różnorodnych sektorów rynku, ze szczególnym uwzględnieniem branży finansowo-ubezpieczeniowej, deweloperskiej, farmacji i medycyny oraz prawa. Realizowaliśmy projekty m.in dla: Konica Minolta, Boiron, Lek Polska,Skanska Property Poland, Iron Mountain, Sandoz, Pierre Fabre, Genexo, Astellas Pharma, LekAm, Berlin Chemie Menarini Polska, Podravka, Vitaprodukt, Meda Pharmaceuticals i in.

Informacje dodatkowe:

Nasza strategia obejmuje tworzenie contentu i jego dystrybucję do określonych grup docelowych, przy wykorzystaniu kanałów komunikacji uwzględniających strategię i tone of voice marki a także kompleksowe kreowanie jego oprawy.

Zobacz także...

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin