Healthygroup PR & Management Joanna Pawłowska-Hencel

Okrętowa
Warszawa
660612403

Obszar działalności:

e-PR
Komunikacja kryzysowa
Media relations
Ocena działań PR
Sponsoring

Zespół:

CEO firmy jest Joanna Pawłowska-Hencel, przez wiele lat związana z branżą IT, odpowiedzialna za realizację wysokich budżetów marketingowych, które realizowała z sukcesem.
W skład zespołu wchodzą: Tomasz Hencel, Katarzyna Skiba, Dominika Sosnowska, Paulina Bałajzy, fot. Lidia Skuza

Najwięksi klienci:

Mamy doświadczenie w pracy dla marek takich jak: HelloBody, Lancome, Loreal, Natural Mojo, Skingood Garden, Hype Pods, Jaugar, Mitsubishi, TVN, Polsat, Wydawnictwo Literackie, Scania Polska, Inspektorat Sanitarny, DJI, Samsung, Action, Sferis.pl, Microsoft, ASUS, LENOVO, HP, Epson, KETER, Dell, Electrolux, BEKO, LG, Intel, Ingram Micro oraz AMD, Also, Boernerowo, Dzielnica Bemowo, Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie.

Informacje dodatkowe:

Oferujemy całościową obsługę menedżerską, dbając jednocześnie o działania zbilansowane oraz nastawione na zdrowy, holistyczny rozwój, zarówno w obszarze publicznym, jak i prywatnym. Specjalizujemy się w influencer marketingu.

Współpracujemy z osobami związanymi z show-biznesem. Gwiazdy telewizji, celebryci, artyści oraz inne osoby publiczne, które są pod naszą opieką, mogą liczyć na nasz profesjonalizm, uczciwość, dyskrecję, wzajemne zrozumienie, szacunek oraz lojalność.
Zajmujemy się kreowaniem wizerunku, utrzymywaniem kontaktu z mediami, publikowaniem na blogach i w mediach społecznościowych, organizowaniem konferencji prasowych i spotkań biznesowych.

Ponadto tworzymy wyjątkowe imprezy i wydarzenia służące rozwojowi, w tym szereg warsztatów, szkoleń, a także wyjazdów relaksacyjnych w Polsce oraz zagranicą.

Zobacz także...

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin