Lighthouse

ul. Zwycięzców 2
Warszawa
(22) 616 41 44

Obszar działalności:

Corporate identity
Komunikacja kryzysowa
Media relations
Ocena działań PR
Szkolenia

Zespół:

Przemysław Mitraszewski - managing partner, Jarosław Bańda – managing director

Nagrody:

Nagrody w konkursie Złote Spinacze: 2013, 2016, 2019, 2020, 2021. Dwukrotni finaliści w konkursie SABRE AWARDS

Najwięksi klienci:

LPP, T-Mobile, PIIT, HP, STORCK

Informacje dodatkowe:

Lighthouse jest firmą doradczą specjalizującą się w zarządzaniu reputacją. Bazując na partnerskiej współpracy i zaufaniu, wspiera klientów w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych poprzez efektywną komunikację z otoczeniem zewnętrznym oraz wewnętrznym. Wśród kluczowych obszarów kompetencyjnych firmy znajdują się m.in.: reputation intelligence, doradztwo strategiczne, współpraca z mediami, relacje z interesariuszami, issue & crisis management oraz szkolenia i coachingi.

Zespół Lighthouse tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w planowaniu, realizacji oraz ocenie działań budujących reputację firm i ich marek. Firma współpracowała zarówno z największymi polskich i międzynarodowymi koncernami, jak i mniejszymi przedsiębiorstwami z branży energetycznej, finansowej, FMCG, farmaceutycznej czy telekomunikacyjnej. Zdobyte doświadczenia zaowocowały wypracowaniem autorskiej metodologii i standardów obsługi, które wyróżniają Lighthouse na rynku.
Lighthouse jest afiliowanym członkiem międzynarodowej sieci Edelman, jako wyłączny przedstawiciel Edelmana na polskim rynku. Firma jest członkiem Związku Firm Public Relations.

Do marca 2017 roku agencja nosiła nazwę Lighthouse Consultants.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin