.

19 października finał Konkursu „Raporty Społeczne”. Galę będzie można obejrzeć na Facebooku

dodano: 
17.10.2018
komentarzy: 
0

19 października 2018 roku odbędzie się finał 12 edycji Konkursu „Raporty Społeczne”, w którym nagradzane są najlepiej sporządzone raporty dotyczące niefinansowej działalności firm. Organizatorami wydarzenia są Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Deloitte.

Relację z wydarzenia będzie można oglądać na Facebooku na stronie Raportów Społecznych. Transmisja rozpocznie się o godz. 9. Tegoroczna gala będzie częścią międzynarodowego spotkania organizacji członkowskich CSR Europe, które współorganizuje FOB, i wyjątkowo będzie prowadzona w języku angielskim.

„W tym roku 48 organizacji czeka na rozstrzygnięcie i wybór najlepszych raportów społecznych. Jednak do śledzenia wyników gali zachęcamy nie tylko menedżerów, ale również, a może przede wszystkim interesariuszy firm i organizacji. Ludzi, którzy na co dzień współpracują z tym podmiotami, pracują dla nich, są dostawcami, klientami, przedstawicielami lokalnej społeczności czy też konkurencją” – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Jury może przyznać osiem nagród. Główne z nich trafią do firm za najlepszy raport społeczny i najlepszy raport zintegrowany. Wręczone mogą zostać też nagrody w kategoriach najlepszy debiut, raport organizacji niebiznesowej, a także wyróżnienia.

Swoich zwycięzców wyłonią również: jury dziennikarskie, internauci, Minister Inwestycji i Rozwoju oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

PRoto.pl jest patronem medialnym konkursu. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin