.

 

24/7Communication z 4 nowymi osobami w zespole

dodano: 
20.09.2023
komentarzy: 
0

19 sierpnia 2023 roku agencja 24/7Communications poinformowała, że do zespołu dołączyło czworo nowych konsultantów – Edyta Banach, Paweł Tamioła, Agnieszka Szymanowska oraz Patryk Wojcieszek.

Edyta Banach rozpoczęła pracę w agencji jako Project Manager w zespole Content. Na nowym stanowisku będzie zarządzała projektami z zakresu produkcji stron internetowych i produkcji audiowizualnej. Do jej zadań będzie należało także rozwijanie projektów z zakresu content marketingu. 

Banach ma doświadczenie w zakresie zarządzania projektami oraz digitalu. Wcześniej pracowała w takich firmach jak CWT, The Heart oraz Uxeria, gdzie współpracowała z wieloma klientami korporacyjnych, publicznych oraz średnich przedsiębiorstw. 

Patryk Wojcieszek w 24/7Communication będzie pełnił funkcję Acoount Managera w zespole Energy & Industry, gdzie zajmie się doradztwem strategicznym. 

Wojcieszek ma kilkunastoletnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej i kryzysowej. Wcześniej pracował w agencji K+Group jako PR Manager oraz w Grupie Hasco na stanowisku Head of Public Relations Office. Współpracował z takimi firmami jak PGNiG, Grupa Selena, Dom Development, Koleje Dolnośląskie, Capchem Poland oraz Umicore. Prowadzone przez niego projekty był nagradzane Złotymi Spinaczami m.in. w kategoriach PR korporacyjny, public affairs oraz issue management i komunikacja kryzysowa. 

Agnieszka Szymanowska w agencji objęła stanowisko Interim Account Directior w zespole 24/7Flex, gdzie będzie odpowiadała za wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu efektywnej komunikacji PR. 

Szymanowska od ponad 20 lat zajmuje się public relations i komunikacją społeczną. Ma doświadczenie m.in. w doradztwie strategicznym, PR produktowym i korporacyjnym, zarządzaniu sytuacją kryzysową czy CSR. W przeszłości zarządzała agencją TBWA, gdzie zajmowała się nadzorem nad pracą dla klientów z wielu branż, m.in. FMCG, nieruchomości oraz sprzedaży detalicznej. Przez kilka lat pracowała również dla fundacji White Star zajmującej się wyrównywaniem szans edukacyjnych i społecznych dzieci i młodzieży. 

Paweł Tamioła został Account Managerem w zespole Telco & Entertainment, gdzie będzie odpowiadał za wsparcie klientów z sektora technologii i e-commerce. 

Tamioła ma wieloletnie doświadczenie w realizacji złożonych projektów komunikacyjnych w branży technologicznej i rozrywkowej. Poprzednio pracował w takich agencjach jak Havas PR Warsaw jako Senior PR Consultant czy FLYWHEEL, gdzie obejmował stanowisko PR Managera. Studiował dziennikarstwo i komunikację społeczną ze specializacją media relations.

(ao)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin