38PR z nowym specjalistą i nowym klientem

dodano: 
06.03.2015
komentarzy: 
0

Do zespołu 38PR dołączył specjalista ds. PR, odpowiedzialny m.in. za działania na rzecz nowego klienta – marki Listerine Professional Gum Therapy. Stanowisko to objęła Justyna Giers, która wspiera też działania PR marek Gatta, Grupy Kapitałowej Casus Finanse i programu „Świat się kręci”.

Giers z branżą PR związana jest od 2010 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach Zoom Advertising, Green Stream Communication oraz Procontent Communication. Realizowała działania z zakresu PR produktowego, a także koordynowała projekty m.in. dla klientów z branży farmaceutycznej i finansowej. Jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (na kierunku dziennikarskim, o specjalności public relations).

Dla nowej marki koncernu Johnson&Jonhson – Listerine Professional Gum Therapy 38PR zrealizuje kampanię PR. Działania obejmują media relations i event PR. Za realizację projektu odpowiadają Katarzyna Życińska, Magdalena Juźwiak i Justyna Giers. Agencję wybrano w przetargu. Strony nie informują, na jak długo zawarto umowę. (mb)

 

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin