poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualności5 nowych konsultantów w zespole Solski Burson-Marsteller

5 nowych konsultantów w zespole Solski Burson-Marsteller

Osoby te dołączyły do działów Brand Practice, Corporate Communications and Public Affairs Practice i Digital Practice.

Zespół Brand Practice wzmocniła Anna Piątkowska-Wełyszko. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w PR. W przeszłości pełniła funkcję PR Managera marki Irving w firmie Amber Spark S.A., wcześniej Account Managera w agencji Euro RSCG Sensors. W latach 2005-2007 była także związana z agencją Sigma.  

Do zespołu Corporate Communications and Public Affairs Practice dołączyli: Senior Associate – Domański Piotr  i Client Executive – Bartosz Polek.

Domański pracuje w branży od 7 lat. Wcześniej m.in. prowadził własną działalność gospodarczą, w latach 2012-2013 pracował w MSL Group, a wcześniej w Partner of Promotion i Europort media. Polek był z kolei związany z Good One PR.

Także dział Digital Practice ma nowe osoby na stanowisku Associate: Ewelinę Piec i Barbarę Lipińską.

Ewelina Piec pracowała w ACR Media House, gdzie  zajmowała się planowaniem i zakupem mediów online. W ASG Worldwide koordynowała projekty online. Ma także doświadczenie dziennikarskie, które zdobyła w Agorze i w Telewizji Polskiej. Barbara Lipińska z kolei pracowała w dziale wsparcia sprzedaży Polskiego Radia i  w agencjach Core PR i StartBull. (mw)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj