6. edycja konkursu dla dziennikarzy i ekspertów piszących o CSR. Czas na zgłoszenia

dodano: 
21.01.2016
komentarzy: 
0

Do 29 lutego bieżącego roku można deklarować chęć udziału w konkursie, przesyłając artykuły poświęcone tematowi społecznej odpowiedzialności biznesu.

Pióro odpowiedzialności - taką nazwę nosi konkurs organizowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, skierowany jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, redakcji czy organizacji pozarządowych.

Celem konkursu jest propagowanie w mediach idei społecznej odpowiedzialności biznesu, zwiększenie zainteresowania dziennikarzy i ekspertów tematyką CSR oraz podnoszenie ich wiedzy i kompetencji w tym zakresie.

Pierwszy jego etap stanowi rejestracja artykułów, która odbywa się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: odpowiedzialnybiznes.pl/pioro.

Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach:

- artykuł prasowy – media drukowane

- artykuł prasowy – media elektroniczne

- artykuł ekspercki - media elektroniczne i drukowane

Dwie pierwsze kategorie obejmują teksty zawodowych dziennikarzy, trzecia zaś – publikacje ekspertów, czyli osób, które nie są dziennikarzami, ale ze względu na swoją wiedzę z zakresu CSR podejmują ten temat na łamach prasy.

Jest to już 6 edycja konkursu. Wyniki poznamy 31 marca bieżącego roku w Warszawie, kiedy ogłoszony zostanie Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2015. Dobre praktyki”.

Regulamin konkursu TUTAJ.

 


Sprawdź kurs internetowy Akademii PRoto: CSR - społeczna odpowiedzialność biznesu. Prowadzi: Mirella Panek-Owsiańska

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin