Accounci swieżo upieczeni

dodano: 
20.09.2007
komentarzy: 
0

Dwóch konsultantów z On Board PR awansowało na stanowisko account executive. Są to: Katarzyna Chojnowska i Jakub Chajdak.

Chojnowska specjalizuje się w projektach z zakresu PR korporacyjnego. W agencji odpowiada m.in. za obsługę Domu Maklerskiego BOŚ oraz dewelopera SGI Komfort. W On Board PR pracuje od dwóch lat. Uczestniczyła w tym czasie w realizacji działań dla takich klientów jak: Eurinpro, GTX Hanex, Euronet, Lubawa. Wcześniej związana była z Transparency International Polska, gdzie pełniła funkcję koordynatora projektu „Dostęp do informacji publicznej”. Pracowała także dla agencji badawczej PBS DGA. Studiowała socjologię na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego.
 
Jakub Chajdak jest związany z On Board PR od ponad dwóch lat. Uczestniczył w tym czasie w realizacji działań z sektorów Healthcare, FMCG oraz w zakresie Brand PR (m. in. dla klientów takich jak Grupa Żywiec, Adamed – „Odnaleźć Siebie”, Unilever – marka Flora). Obecnie prowadzi projekty dla firm Unilever i Rockwool. Absolwent Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin